Мікс Файт для дітей

ММА mixed marchial arts для дітей – це сукупність найефективніших і ходових прийомів, запозичених із різних бойових технік і шкіл, сформованих в мистецтво.
Заняття гарантують виховання спортивного азарту і стриманості, напрямок енергії вашої дитини в відпрацювання моторики рук, ніг, розвитку сили і гнучкості, витривалості та спритності.

До 12 років на заняттях ММА спаринги не проводяться, зв’язки відпрацьовуються на повітрі і снарядах.

Я не плачу за заняття спортом!

Один з моїх друзів запитав: «Навіщо ти так багато витрачаєш грошей і часу на те щоб твої діти займалися спортом?»

Я хочу зізнатися: – я не плачу за заняття спортом свою дитину. Вірніше я плачу гроші за екіпіровку, за час тренера, за спорт табору і так далі Я витрачаю гроші зовсім на інше.

Хочете знати на що? Будь ласка!

  1. Я плачу за ті моменти, коли мої діти втомлюються так, що їм хочеться все кинути але вони цього не роблять.
  2. Я плачу за можливість обзавестися друзями на все життя.
  3. Я плачу за шанс мати наставників професіоналів, фанатів своєї справи, які вчать що спорт – це боротьба, а боротьба – це життя.
  4. Я плачу за те, щоб моя дитина навчався бути дисциплінованим.
  5. Я плачу за те, щоб моя дитина навчився піклується про своє тіло.
  6. Я плачу за те, щоб моя дитина навчався працювати в команді, мав почуття власної гідності і почуття ліктя, вмів жертвувати і приймати жертву, був готовим прийти на допомогу і був упевнений, що допомога прийде до нього.
  7. Я плачу за те, щоб моя дитина навчився стикатися з розчаруваннями, коли він не отримує результат, на який сподівався, навчився падати і підніматися з повною рішучістю на перемогу.
  8. Я плачу за те, щоб моя дитина вмів ставити і досягати мети.
  9. Я плачу за те, щоб моя дитина дізнався, що для того, щоб стати чемпіоном потрібна величезна кількість годин напруженої роботи і тренувань і цього успіху не буває відразу.
  10. Я плачу за те, щоб моя дитина дружив зі спортом а не з гаджетами і телевізором.

Я міг би довго продовжувати але якщо коротко я плачу нема за заняття спортом я плачу за можливості які дає спорт моїй дитині, за розвиток якостей, які допоможуть йому протягом усього життя і дадуть йому можливість ощасливити себе і оточуючих його людей. Виходячи з цього я думаю, що це відмінна інвестиція

✅Есть ли детские тренировки?

Детские смешанные единоборства - это основное направление нашего клуба. Наши юнные спортсмены участвуют как в национальных,
так и в региональных соревнованиях.

✅ Группа 5-10 лет

Тренировки по ММА для наших маленьких бойцов требуют особый подход, внимательность и терпение, т.к. в этом возрасте их очень
сложно организовать и направить в нужное русло, но наши тренера имеют колоссальный опыт в данной сфере.

✅ Группа 11-17 лет

На наших тренировках задача каждого тренера поставить правильный удар, научить борцовской технике и развить в бойцах
воинский дух.