Друзі!

Ми раді повідомити вам, що запускаємо новий благодійний соціальний проект, який так давно планували. І ось нам нарешті вдалося його почати, хоча поки і не в повній мірі, але ми сподіваємося, що з вашою допомогою зробимо його ще краще.

Бесплатные тренировки для детей
Проект має на меті: безкоштовне фізичне виховання і тренування єдиноборств дітей з соціально незабезпечених верств населення (малозабезпечених, дітей сиріт, дітей переселенців з тимчасово окупованих територій України та багатодітних сімей). Ми вважаємо, що кожна дитина нашої країни повинен мати можливість вчитися захищати себе і своїх близьких, займатися спортом, не залежно від добробуту своєї сім’ї або опікунів.

Тому, на початковому етапі, кожен четвер з 15.00 до 16.00 для таких дітей ми починаємо безкоштовні тренування єдиноборств. Надалі плануємо довести такі тренування до 3-х разів на тиждень. Ми запрошуємо всіх, хто відноситься до вищевказаних категорій дітей. Для цього достатньо просто прийти до нас в зал на Позняках і надати адміністрації документи, що підтверджують Ваш статус.

Карате благотворительность

Тим, хто хотів би допомогти такій ініціативі, ми будемо дуже раді, оскільки ми не користуємося жодними дотаціями ні від держави, ні від комерційних структур, ваша допомога для нас буде дуже важлива.

Будь-то матеріальна допомога на карту Приват Банку 4149 6293 9662 2516 або допомога спортивним інвентарем, ми за все будемо дуже вдячні. Приєднуйся до нас! Разом ми зможемо більше!

✅Есть ли детские тренировки?

Детские смешанные единоборства - это основное направление нашего клуба. Наши юнные спортсмены участвуют как в национальных,
так и в региональных соревнованиях.

✅ Группа 5-10 лет

Тренировки по ММА для наших маленьких бойцов требуют особый подход, внимательность и терпение, т.к. в этом возрасте их очень
сложно организовать и направить в нужное русло, но наши тренера имеют колоссальный опыт в данной сфере.

✅ Группа 11-17 лет

На наших тренировках задача каждого тренера поставить правильный удар, научить борцовской технике и развить в бойцах
воинский дух.