Семінари з самозахисту

Вартість: 3000 грн

Тривалість семінару: 2,5-3 години

Кількість учасників — від 1 до 6

Cortez Fight Team — Мікс Файт, Змішані Единоборства (ММА — Mix Fight)

Мета семінару: наочно показати прикладні і не прикладні техніки бойових мистецтв; навчити базовим рухам, які допоможуть захистити себе, дати гідну відсіч і врятуватися від нападу.

Вік, стать, фізична підготовка значення не мають.

Семінар влючає в себе наступні компоненти:

  1. ІНСТРУКЦІЇ З КОМПЛЕКСНОГО ПОЛІПШЕННЯ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ (РОЗВИТОК ШВИДКОСТІ РЕАКЦІЇ, сили, спритності, РУХЛИВОСТІ І Т.Д.) В ПОЄДНАННІ З ВИВЧЕННЯМ ОСНОВНИХ ПРИЙОМІВ РУКОПАШНОГО БОЮ І Борцовим-БОЛЬОВИХ ТЕХНІК.
  2. АНАЛІЗ РІЗНИХ СЦЕНАРІЇВ ЕКСТРЕМАЛЬНИХ І конфліктних ситуацій, С ВИЯВЛЕННЯМ ОПТИМАЛЬНИХ ВАРІАНТІВ ДІЙ. ВИВЧЕННЯ ПСИХОЛОГІЧНИХ секретів ПОВЕДІНКИ В конфліктних ситуаціях.
  3. ОГЛЯД ТАКТИК І ПРИЙОМІВ ТРАДИЦІЙНИХ ШКІЛ ЄДИНОБОРСТВ, А ТАКОЖ СИСТЕМ САМООБОРОНА З АРСЕНАЛУ СИЛОВИХ І ВІЙСЬКОВИХ ПІДРОЗДІЛІВ.
  4. ОСНОВНІ ПРИЙОМИ І БАЗОВІ НАВИЧКИ САМООБОРОНА, адаптованих під ЛЮДЕЙ, ПРОФЕСІЙНО НЕ ЗАЙМАЮТЬСЯ бойових мистецтв.
  5. ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА ЕФЕКТИВНОГО ЗАСТОСУВАННЯ ЗАСОБІВ САМООБОРОНА І ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ.

Також семінар передбачає роз’яснення правових аспектів використання прийомів і засобів самозахисту (вт.ч. таких понять, як «заходи допустимої оборони», «необхідна оборона», «реальна загроза життю і здоров’ю» і т.д. на підставі чинного законодавства).

Cortez Fight Team — Мікс Файт, Змішані Единоборства

Семінар проводить інструктор Флорес-Кортес Альберто.

Залишаючись наодинці з мегаполісом, кожна людина повинна поставити собі кілька дуже важливих питань:

  1. МОЖЕТЕ ВИ ЗАХИСТИТИ СЕБЕ В РАЗІ хуліганський напад?
  2. Встигнете ви ВИКЛИКАТИ ПОЛІЦІЮ І протриматися до ЇХ ПРИЇЗДУ?
  3. МОЖУТЬ ВИ ПРОТИСТОЯТИ грабіжників, які претендують на ВАШІ ЦІННІ РЕЧІ?
  4. Чи зумієте ви захиститися від НАПАДУ бродячих собак АБО НАВІТЬ сусідських пітбуль, випущених на ПРОГУЛЯНКУ без повідка?
  5. ЗМОЖЕТЕ ВИ ПРАКТИКИ ВИРІШИТИ конфліктних ситуацій, В ЯКУ ВАС ВТЯГУЮТЬ незнайомі люди?

Cortez Fight Team — Микс Файт, Смешанные Единоборства

Не секрет, що в нашому недосконалому суспільстві оазисів благополуччя і спокою не так вже й багато (якщо вони є взагалі). Абсолютна більшість людей живе в світі, де, на жаль, трапляються розбійні напади, екстремальні ситуації, хуліганські нальоти і т.д. Одного разу практично кожному доводиться зіткнутися на вулиці з загрозою різного рівня небезпеки. І в таких ситуаціях основним завданням стає захист власного здоров’я, а іноді навіть життя.

Cortez Fight Team — Микс Файт, Смешанные Единоборства

Далеко не кожен може дозволити собі пару-трійку професійних охоронців, здатних захистити Вас від будь-якої небезпеки. Тому поняття захисту автоматично стає поняттям самозахисту. Повертаючись додому по безлюдній вулиці ввечері, розраховувати на те, що в разі нападу Вас врятує випадково пролітає повз Бетмен, годі й говорити.

Увійшовши в рідну арку біля власного будинку, спустившись в темний перехід або випадково опинившись в незнайомому районі, Ви завжди повинні пам’ятати про власну безпеку. Елементарні базові навички самооборони, вміле застосування таких засобів, як газовий балончик або перша потрапила під руку палиця, можуть врятувати Вам життя. Або як мінімум уберегти від серйозних травм або довічної інвалідності. З ситуації «нападник — жертва» завжди можна вийти з мінімальними втратами. Якщо, звичайно, Ви вмієте правильно застосовувати комплекс тактичних і фізичних засобів самооборони. Семінар з Самооборони (Все, що не складно-ефективно).

Для уточнення деталей телефонуйте 068 404 03 03

Героїв Дніпра — Прирічна 21а
Позняки, Мішуги 2


У нас є свій магазин! Наш колектив Вам допоможе підібрати оптимальну амуніцію за прийнятною для Вас ціною.

Ми створили свій магазин, щоб у наших відвідувачів завжди було тільки найкраще, перевірене і необхідне для плідних тренувань.

Ми завжди стараємося для Вас!

Клик ссылку — Магазин екіпірування CORTEZ